S účinnosťou od 1.3.2013 sa menia finančné pásma na stravovanie nasledovne:

skupina            limit na potraviny             režijné náklady             cena spolu

1. - 4. ročník           0,95 €                               0,20 €                         1,15 €

5. - 9. ročník           1,01 €                               0,20 €                         1,21 €

zamestnanci +

cudzí stravníci        1,12 €                               1,28 €                          2,40 €

Spôsob úhrady:

- poštovou poukážkou

- trvalý príkaz

- internetbanking

Výdaj obedov:

Pondelok - Piatok  11,40 - 13,45

Prosíme rodičov, aby platbu za stravu uhradili vždy do 15. dňa v mesiaci. Ďakujeme.

Prihlasovanie:

Žiak na stravu je prihlásený len na základe riadne vyplnenej a zákonným zástupcom podpísanej Prihlášky na stravovanie.

ODHLASOVANIE:

V prípade, že sa chce žiak odhlásiť zo stravy, musí tak urobiť 24 hod vopred. Z dôvodu choroby ho môže zákonný zástupca odhlásiť do 8,15 hod. toho dňa telefonicky, alebo zapísaním do zošita, ktorý sa nachádza v školskej jedálni.

Prvý deň ochorenia, pokiaľ sa žiak nestihol odhlásiť, môže mu rodič alebo zákonný zástupca prísť po obed a obed mu bude vydaný do vhodnej a čistej nádoby, ktorú si zákonný zástupca prinesie v čase od 11,45 do 13,45 hod.

Odhlasovať sa môže nasledovným spôsobom:

• cez edupage
  • telefnicky 037/6322836
  • osobne u vedúcej ŠJ alebo kuchárky
  • pri plánovaných akciách - výlety, exkurzie je z prevádzkových dôvodov nevyhnutné odhlásiť stravníka v dostatočnom predstihu /rodič alebo zoznam priloží triedny učiteľ

Za neodobratú alebo načas neodhlásenú stravu sa finančná náhrada neposkytuje.

Anna Bieliková
vedúca ŠJ