úvodná stránka ŠKD_1_ Žemberová ŠKD_2_Frajková Textová podstrana

Školský klub detí

Je významnou a neoddeliteľnou súčasťou našej cirkevnej školy. Navštevujú ho žiaci primárneho vzdelávania /ročníky 1. - 4. /. ŠKD sa riadi vypracovaným a schváleným výchovným programom "Vychovávajme srdcom Dona Bosca"

Činnosť v ŠKD je rozdelená na :

-   oddychovú a relaxačnú

- prípravu na vyučovanie

Prevádzka v ŠKD

Skolsky_poriadok__SKD(1).pdf

• denne okrem dní pracpvného pokoja, štátnych sviatkov, v prípade riaditeľského voľna
  • od 11,30 do 16,30 hodiny

Vychovávateľky

• Frajková Mária
  • Žemberová Zuzana

Poplatky za ŠKD

Príspevok na príspevok na čiastočnú úhradu nákladov v školskom klube detí je určený riaditeľom školy vo výške 10 € a schválený zriaďovateľom .

Príspevok sa platí nezávisle od času a počtu dní, ktoré dieťa strávi v klube a uhrádza sa každý mesiac od 1. do 10. dňa príslušného mesiaca.

Je možné uhradiť :

1. každý  mesiac 10 eur
  2. v septembri 10eur

a potom štvťročne  30eur/ t.j. ok.+nov.+dec.-30eurJan.febr.mar.-30eur, Apr. máj, jún-30 eur /

1. naraz poplatok do decembra vo výške40eur, a v januári poplatok 60 eur.

Doklad o úhrade bude vydávaný vo forme potvrdenky .

Ak nebude príspevok uhradený, bude rodič  na túto skutočnosť písomne upozornený.

Ak rodič odhlási dieťa z ŠKD v priebehu mesiaca, nemá nárok na vrátenie poplatku.

Príspevok v školskom klube detí sa uhrádza  v sume  5 eur, ak zákonný zástupca dieťaťa požiada zriaďovateľa a predloží mu doklad o tom, že je poberateľom dávky v hmotnej núdzi .

Odhlásenie dieťaťa z dochádzky do ŠKD je možné najneskôr 3 dni pred ukončením mesiaca, a to na predpísanom tlačive , ktoré zákonný zástupca vyplní a odovzdá vychovávateľke.