Matematické súťaže

Matematický klokan

Dňa 24. marca 2014 sa konala najväčšia žiacka súťaž na svete Matematický klokan. 26 žiakov našej školy z ročníkov 1. až 5. sa aktívne zapojilo do tejto matematickej súťaže. Po dlhšom čase poznáme výsledky žiakov. Môžete si ich pozrieť v nasledujúcom dokumente: MAT_KLOKAN_vysledky_2014.xls

Ďakujeme všetkým za reprezentáciu!

Pytagoriáda - obvodné kolo

V dňoch 18. a 19. 3. 2014 sa uskutočnil 35. ročník matematickej súťaže Pytagoriáda. Našu školu bolo reprezentovať 19 žiakov z ročníkov 3. až 9. V prvej kategórii P3 získal 1. miesto M. Ivanička, úspešný riešiteľom bol aj I. Šulko. V kategórii P4 získal 3. miesto J. Kršák, v kategórii P5 obsadil 1. miesto D. Drienovský a úspešná bola aj K. Jakabová. Žiakom v kategóriách P6, P7, P8 sa darilo menej, neboli úspešnými riešiteľmi. Ďakujeme všetkým za krásnu reprezentáciu našej školy a prajeme im veľa matematických úspechov. Poďakovanie patrí aj pegagógom a rodičom, ktorí žiakov pripravovali.

Mgr. Monika Herdová

Pytagoriáda - školské kolo

V dňoch 10. a 11. 12. 2013 sa konalo školské kolo matematickej súťaže Pytagoriáda. Súťažili žiaci tretieho až ôsmeho ročníka. V nasledujúcej tabuľke si môžete pozrieť výsledkovú listinu školského kola : pytagoriada_skolske_kolo_2013.xls. Všetci úspešní žiaci nás pôjdu reprezentovať do obvodnéko kola Pytagoriády. Blahoželáme a prajeme im veľa matematických úspechov.

Mgr. Monika Herdová