Ostatné súťaže

Strelecká liga - MO

V mesiaci máj sa uskutočnilo okresné kolo Streleckej ligy v CVČ. Žiaci z našej školy získali krásne miesta. V kategórii jednotlivcov obsadili 1.miesto J. Bánsky zo 6.A a 3.miesto M. Očovay zo 6.A. V súťaži družstiev mladších žiakov získali 1.miesto - J.Bánsky, M. Očovay a Peter Hruška. Ďakujeme chlapcom za krásnu reprezentáciu našej školy. Blahoželáme!

Atletika - MO

Žiačka Gabika Šurínová z 8.A  získala 1.miesto v behu na 800m. Blahoželáme!

Mgr. Marián Skubeň

Biblická olympiáda - diecézne kolo

Dňa 29. apríla 2014 sa uskutočnilo v Nitre diecézne kolo 13. ročníka Biblickej olympiády. Družstvo v zložení Tomáš JenisDávid Drienovský Zuzana Adamcová (naša náhradníčka za Moniku Hruškovú), reprezentujúce našu školu a zlatomoravský dekanát, sa tento rok umiestnilo na peknom 5. mieste. Za reprezentáciu im ďakujeme a prajeme i naďalej chuť čítať živé Božie Slovo vo Svätom písme.

Mgr. Ján Očovay

Chemická olympiáda - obvodné kolo

Dňa 27.03.2014 sa konalo obvodné kolo chemickej olympiády v ZŠ Pribinova , ktorého sa zúčastnili Viktória Čižmáriková a Martin Strečka, žiaci deviateho ročníka našej školy. Obaja chemici boli úspešní riešitelia. Martin obsadili vynikajúce 5. miesto  a Viktória pekné 11. miesto.  Na fotkách vidieť ako sa boria s náročnými otázkami teoretickej a praktickej časti.

PaedDr. P. Očovay

Biblická olympiáda - dekanátne kolo

Vo štvrtok, 27. marca 2014, sa uskutočnilo v priestoroch Gymnázia Janka Kráľa v Zlatých Moravciach dekanátne kolo 13. ročníka Biblickej olympiády. Zúčastnili sa ho aj naši žiaci, víťazi školského kola, ktorí vytvorili víťazné družstvo v zložení Tomáš Jenis, Monika Hrušková (9. ročník) a Dávid Drienovský (5. ročník). Družstvo v tomto zložení bude reprezentovať našu školu a zlatomoravský dekanát v diecéznom kole v Nitre 29. apríla 2014.
Za úspešnú reprezentáciu ďakujeme a prajeme ďalšie úspechy v diecéznom kole.

Mgr. J. Očovay

Štvrtáci vyhrali

Spoločnosť  BARRACUDA MOVIE s.r.o. pripravila pre školy zaujímavú súťaž ,,S PÁNOM  PEABODYM             a SHERMANOM.“ Podmienkou bolo vystrihnúť si okuliare, motýlika a vytvoriť najzaujímavejšiu fotografiu triedneho kolektívu. Päť tried bolo ocenených zo 174 škôl. Tešíme sa, že naši štvrtáci patria medzi prvých piatich ocenených a vyhrali kôš plný sladkostí, kuchársku knihu a nástenné hodiny od Sedity.

Mgr. Darina Šulková

Európa v škole

Dňa 6.3. 2014 sme sa zúčastnili slávnostnej vernisáže 61.ročníka oblastného kola súťaže Európa v škole. V našej škole sme vytvorili výtvarné diela, literárne diela a jednu multimediálnu prácu. Celkovo sa do školského kola zapojilo asi 100 žiakov. V oblastno kole nás reprezentovali:

V. Čižmáriková (multimediálna práca),Z. Adamcová, L. Harmadiová, K. Šurínová ( literárne práce). M. Hudáková,P.M. Švecová, D. Kmotorková, T. Bónová(výtvarné práce)

Boli sme celkom úspešní, pretože 2 práce ( V. Čižmárikova a K. Šurínová)postupujú do celoslovenského kola a Z. Adamcová skončila na 2. mieste. Víťazom blahoželáme a držíme palce.

Mgr. Jana Procházková

Geografická olympiáda - obvodné kolo

Dňa 6.2.2014 sa zúčastnili žiaci obvodného kola Geografickej olympiády.  Z piatich súťažiacich sa stal úspešným riešiteľom Tobiáš Frajka z 5. ročníka. Blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu našej školy.

Mgr. M. Herdová

Chemická olympiáda - školské kolo

Dňa 14. februára 2014 sa uskutočnilo  na našej škole  školské kolo chemickej olympiády, ktorého sa zúčastnili dvaja žiaci deviateho ročníka V. Čižmáriková a M. Strečka . Po úspešnom absolvovaní  školského testu im budeme držať palce v obvodnom kole.

PaedDr. Peter Očovay

Biblická olympiáda - školské kolo

V stredu, 29. januára 2014, sa uskutočnilo školské kolo 13. ročníka Biblickej olympiády. Päť súťažných kôl najlepšie zvládli Tomáš JenisMonika Hrušková (obaja z 9. ročníka) a Dávid Drienovský (z 5. triedy), ktorí nás budú ďalej reprezentovať ako družstvo v dekanátnom kole. Úloha náhradníčky pripadla ďalšej úspešnej súťažiacej Zuzane Adamcovej (zo 6. triedy). biblicka_olympiada_2014.xls

Postupujúcim blahoželáme a prajeme ďalšie úspechy s pomocou Ducha Svätého.
Mgr. Ján Očovay