Športové súťaže

Strelecká liga
Dňa 8.júna sa v CVČ v Zlatých Moravciach konalo vyhodnotenie Okresnej streleckej ligy, v ktorej sme mali aj my zastúpenie. Družstvo mladších žiakov v zložení Jakub Bánsky, Matúš Očovay a Matej Bánsky osadilo 1. miesto s nástrelom 2766 b. Darilo sa nám aj v jednotlivcoch, keď 2. miesto obsadil Jakub Bánsky a na 3. mieste sa umiestnil Matúš Očovay. Zahanbiť sa nedal ani najmladší člen družstva Matej Bánsky, ktorýv skončil na peknom 5. mieste.
Ďakujeme za úspešnú reprezentáciu a gratulujeme chlapci.
PaedDr. Peter Očovay

Svetový deň atletiky

Atletický klub Zlaté Moravce v spolupráci so Slovenským atletickým zväzom a mestom Zlaté Moravce organizoval 7. 5. 2015 Svetový deň atletiky na mestskom štadióne v Zlatých Moravciach. Naše mladé atletické družstvo v zložení: Sara Erickson, Mirko Benko, Emka Páleníková, Šimonko Pánik, Katka Herdová, Samko Košút, Marusia Hudáková a Matej Bánsky, získalo 2. miesto. Spolu súťažilo 13 škôl zlatomoravského okresu.Blahoželáme a tešíme sa z krásnej reprezentácie našej školy.Ďakujeme všetkým učiteľkám, ktoré pripravovali žiakov na túto súťaž.

Mgr. Andrea Pinterová

Stolný tenis- krajské kolo

Dňa 6.2.2015 sa naši žiaci, Damián Predáč (z 8. triedy), Juraj Gálik a Adam Rosina (obaja z 9. triedy), zúčastnili krajského kola v stolnom tenise družstiev v Nitre. V konkurencii víťazných družstiev okresných kôl vybojovali pre našu školu krásne 2. miesto. Ďakujeme im za úspešnú reprezentáciu a gratulujeme k tomuto úspechu.

Mgr. Ján Očovay

Stolný tenis - okresné kolo

Dňa 21.11.2014 sa naši žiaci Damián Predáč (z 8. triedy), Juraj Gálik, Adam Rosina (obaja z 9. triedy) a Martin Lazúr (ako náhradník, z 8. triedy) zúčastnili okresného kola súťaže družstiev v stolnom tenise. V kvalitnej konkurencii družstiev škôl nášho okresu zvíťazili, a tým si zabezpečili účasť v krajskom kole, ktoré sa uskutoční vo februári budúceho roku. Za reprezentáciu im ďakujeme, k úspechu gratulujeme a držíme palce v ďalšom kole.

Futbalový turnaj - CCC

Dňa 21.X. sa naša škola zúčastnila futbalového turnaja Coca Cola Cup v Lužiankach. Keďže sme ani jeden zápas neprehrali, dokonca ani nezremizovali, postup je náš. Naše celkové skóre bolo 10:3. Najviac gólov strelili "Vionisti" Dávid Gregor 8.a, Jakub Švec 8.a taktiež Adrián Kéry 9.a. v bráne chytal Damián Predáč. Ďakujeme všetkým, ktorí na nás mysleli a želali nám výhru. Za celý tým Marián Skubeň. Myslite na nás aj  v marci, keď sa uskutoční ďalšie kolo turnaja.

Cezpoľný beh - krajské kolo

Dňa 8.10.2014 sa naša žiačka Gabriela Šurínová z 9. triedy zúčastnila krajského kola súťaže v cezpoľnom behu v nádhernom prostredí krušovského parku. V silnej konkurencii súťažiacich z Nitrianskeho kraja obsadila 8. miesto. Za reprezentáciu jej ďakujeme a k umiestneniu gratulujeme.