S naším turistickým krúžkom sme konečne zdolali najvyšší vrch nášho okolia - Inovec. Nebola to ľahká túra, veď sme išli od ôsmej rána a domov sme prišli až o piatej. Ale stálo to za to !!!
Z výšky 900 m.n.m. sme videli všetky krásy nášho regiónu a cestou sme cítili úžasné vône bazy, agátu či dúšky materinej. Na moste cez diaľnicu sme zakývali všetkým kamionistom, za čo nám poďakovali silným trúbením. Dobrý pocit z prekonania samých seba, čistá myseľ a radosť z priateľstva v našom krúžku sú nám najväčšou odmenou.